fbpx
24. January, 2019Lasīšanas laiks: ~ 1 min. 41 s

Organizāciju sistēmisko sakārtojumu seminārs Maskavā

Šis gads iesākās ar piesātinātu, bagātīgu pieredzi, trīs dienas vadot organizāciju sistēmisko sakārtojumu iepazīšanās semināru Maskavā, E. Veselagas Mūsdienu sistēmisko sakārtojumu institūtā “Atvērtais lauks”. Grupa, kuras sastāvā bija pieredzējuši sistēmiskā darba praktiķi, biznesa treneri, konsultanti un uzņēmēji, trīs dienās paveica neticami daudz. Interesanti, ka dalībnieki bija sabraukuši uz Maskavu no plašas krieviski runājošās teritorijas – Pēterburgas, Kijevas, Sočiem, Barnaulas, Sibīrijas, u.c.

Šajā reizē mans uzdevums bija nodemonstrēt darbu ar organizācijām, neskarot ģimenes sistēmu. Mēs runājām par atšķirībām šajās sistēmās, organizāciju dažādajām kārtībām, darbu ar aizvietotājiem, sistēmiskajām figūriņām un grīdas enkuriem, kā arī par to, kā mēs kā sistēmiskā darba speciālisti ejam savu personīgās attīstības ceļu. Man vienmēr šķiet, ka tas, ko mēs piedzīvojam “uz savas ādas”, tas ir tas, kas mums tiešām paliek pēc katrām apmācībām. Tādēļ dalībniekiem bija iespēja daudz praktizēt, kā arī saņemt savus sistēmiskos sakārtojumus, kā klientiem, kuri bija gatavi risināt biznesa tēmas. Šeit dažas atsauksmes, ar kurām dalībnieki padalījās publiski pēc semināra (atstāju tās netulkotas):

Елена, большое спасибо вам за организацию. Есть много прекрасных расстановщиков, но большинство смотрит на человека через призму семейных историй. Благодаря Ивете я получила возможность быть увиденной как владелица бизнеса, на столько большое ее Да этой моей части, что завернуть свою силу снова не представляется возможным :)На семинаре получены “простые” расклады, которые я уже могу применить в своей практике для клиентов и как упражнения для участников моих расстановочных групп. Для себя лично я ответила на ряд вопросов относительно своей практики и увидела один любопытный и очень трепетный для меня аспект своего дела)

Я получила удовольствие наблюдать работу Иветы и принять красивые компетенции мастера быть в принятии и смирении, быть в ритме движения души, давать место и время, чтобы процесс дотек, деликатность и ещё много много нюансов, овладеть которыми можно только находясь в уважении и любви к человечным проявлениям и практикой. В непростой группе с разношерстными ожиданиями от семинара, сильным лидерством практически в каждом, с разным уровнем подготовленности и темпом восприятия – Ивета мягко и незаметно создала из нас сплоченную группу, в которой каждый получил ожидаемое/желаемое. Огромная благодарность Ивете и участникам группы за продуктивные и интересные 3 дня. Елене за организацию этого семинара. Софии за салатики и фрукты, за заземление вкусными перекусами))

Šī semināra sakarā man nācās pārkāpt vairākas savas iekšējās pārliecības. Viena no tām, cik vien iespējams izvairīties no video filmēšanas, un tā radās stundu gara intervija ar mani pirms šī semināra. Tiem, kurus interesē, video saite ir šeit. Paldies par šo iespēju un lai mums kopīgi izdodas pāraugt savus ierobežojumus un būt labā saskaņā pašiem ar sevi. Laimīgu jauno gadu visiem 🙂

Pieteikties


info@constellationsriga.lv +371 27448888

Rezervēt grāmatu


info@constellationsriga.lv +371 27448888