Ģimenes sistēmiskie sakārtojumi – atvērtā otrdienas vakaru grupa

Sistēmiskais darbs nelielās grupās 8 – 10 cilvēkiem. Grupas darbības laiki:

    • no 2018. gada 4. septembra līdz 11. decembrim, katru otrdienu no 18:00 līdz 21:00.
    • no 2019. gada 8. janvāra līdz 21. jūnijam, katru otrdienu no 18:00 līdz 21:00.​

Iespēja piedzīvot sistēmisko darbu, saņemt savu sistēmisko sakārtojumu par personīgiem jautājumiem, kuri tiek risināti, ar ģimenes sistēmisko sakārtojumu metodi. Vienā vakarā ir iespējami divi sakārtojumi, tātad, divi klienti grupā saņem savu individuālo darbu. Pārējiem ir iespēja piedalīties citu sakārtojumos kā aizvietotājiem.

Iespējams piedalīties tikai vienā vakarā, vai nākt uz grupu ar noteiktu regularitāti, piemēram, katru otro nedēļu vai reizi mēnesī. Vakarus atvērtās grupas Iveta organizē jau daudzus gadus, pa šo laiku daudzi no grupas klientiem ir piedzīvojuši brīnišķīgas pārmaiņas savā dzīvē.

Tēmas, ar kurām dalībnieki bieži apmeklē grupas: partnerattiecību jautājumi, attiecības starp vecākiem un bērniem, veselības sarežģījumi, grūtības darbā, karjerā, profesijā, sabiedriskajā dzīvē utt. Sistēmiskos sakārtojumus ļoti veiksmīgi iespējams kombinēt ar individuālo terapiju, darbu ar supervizoru vai kouču.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Dalības maksa 25 eiro.

Pieteikties

Individuālas sistēmiskās konsultācijas

Ir brīži, kas dalība sistēmisko sakārtojumu grupā, nav piemērotākais risinājums. Tad noteikti varam jums ieteikt individuālās sistēmiskās konsultācijas. Pieredze rāda, ka sistēmiskās konsultācijas ir piemērots dažādu jautājumu risināšanai ar sistēmisko pieeju: partnerattiecību sarežģījumi, grūtības attiecībās ar bērniem, grūtības attiecībās ar vecākiem, dažādas ar veselību saistītas situācijas, kā arī dzīvībai bīstamu slimīgu situācijās; tāpat, sarežģījumi, kas saistīti ar darbu, karjeru, biznesa situācijām.

Individuālā sistēmiskā konsultācija norisinās līdz 1,5 stundai. Mēs izmanojam dažādas sistēmiskās metodes, kas piemērotas individuālam darbam. Bieži izmantota tehnika individuālajās konsultācijās ir darbs ar sistēmiskajām figūriņām, kā arī sistēmiskās meditācijas. Šim darbam nav nekādu priekšnoteikumu un īpašu sagatavošanos – savā veidā, tā ir koprada labam risinājumam priekš klienta.

Pieteikties

Pieteikties


info@constellationsriga.lv +371 27448888

Rezervēt grāmatu


info@constellationsriga.lv +371 27448888