fbpx

Atvērtās sistēmiskās darbnīcas organizāciju jautājumiem

Esiet laipni aicināti uz atvērtām sistēmiskām darbnīcām organizāciju jautājumiem (trešdienas vakaros) ar Dainu Ramatu – sistēmisko treneri darbā ar organizācijām.

Piedāvāsim drošu un atbalstošu vidi organizāciju un uzņēmumu vadītājiem, kurā ar sistēmiskās pieejas principiem pētīt un atklāt organizācijā notiekošos aspektus, mijiedarbību un ietekmi .

Darbnīcas paredzētas, lai izprastu, apzinātos realitātē notiekošo, iegūtu jaunas atklāsmes un rastu potenciālus virzienus risinājumiem un lēmumiem.

Pievienojies šīm darbnīcām, ja kāds no šiem jautājumiem tavā organizācijā vai uzņēmumā tev ir aktuāls šobrīd:

 • Mērķu un rezultātu sasniegšana, ar to saistītie izaicinājumi;
 • Komanda, sadarbība, konflikti;
 • Attiecības starp vadību, vadītāju un padotajiem;
 • Savstarpējās attiecības un izaicinājumi dažādu departamentu, nodaļu un struktūru starpā;
 • Stagnācija, enerģijas, motivācijas trūkums, izdegšanas simptomātika;
 • Pārmaiņas, ar pārmaiņām saistītie jautājumi, izaicinājumi, pretestība;
 • Dilemmas, sarežģīti lēmumi, nevēlamas situācijas, kas atkārtojas;
 • Mana kā vadītāja loma, ietekme, vieta organizācijā;
 • Veselas, dzīvotspējīgas organizācijas veidošana;
 • Produktu, pakalpojumu potenciāls;
 • Organizācijas attīstība, virzieni nākotnei;

Norise:

 • Strādāsim praktiski ar sistēmiskās pieejas vingrinājumiem. Katrā sistēmiskajā darbnīcā būs praktisks vingrinājums un uzņēmuma/organizācijas situācijas, problēmas, jautājumu izpēte.
 • Nodarbības notiks grupā ar 5-8 dalībniekiem
 • Var apmeklēt vienu vai vairākas nodarbības pēc izvēles

Nodarbības notiek Ģertrūdes ielā 20, Rīgā no plkst. 17:30 -20:30

Dalības maksa: 80 eiro + PVN.

Tuvākie datumi: 5.jūnijs un 12.jūnijs.

Darbnīcas vadīs  sistēmiskā trenere darbā ar organizācijām Daina Ramata.

Piesakoties, vēlamo darbnīcas datumu norādiet laukā “Ziņa”.

Pieteikties

Sistēmisko sakārtojumu darbnīcas, rudens 2024

Laipni lūgti uz ģimenes sistēmisko sakārtojumu darbnīcām, kuras notiek vienu reizi mēnesī pilnas dienas garumā. Šeit 2024. gada pavasara/rudens klientu darbnīcu datumi:

 • svētdiena, 19. maijs 2024, plkst. 10:00 – 17:00. (Grupa pilna)
 • svētdiena, 8.septembris 2024, plkst. 10:00 – 17:00. Spied PIETEIKTIES aiz šī aprakta;
 • svētdiena, 6.oktobris 2024, plkst. 10:00 – 17:00. Spied PIETEIKTIES aiz šī aprakta;
 • svētdiena, 3.novembris 2024, plkst. 10:00 – 17:00. Spied PIETEIKTIES aiz šī aprakta;
 • svētdiena, 1.decembris 2024, plkst. 10:00 – 17:00. Spied PIETEIKTIES aiz šī aprakta.

Jums ir iespēja piedalīties darbnīcās dažādos veidos, izvēloties dalību vienā vai vairākās darbnīcās. Jūs variet piedalīties, lai saņemtu savu individuālo sistēmisko sakārtojumu, esot klienta krēslā. Tāpat, variet piedalīties kā dalībnieks arī bez sava individuālā sistēmiskā sakārtojuma, ņemot dalību citu cilvēku sistēmiskajos sakārtojumos kā aizvietotājs, ja jūs tiekat izvēlēts. Un, protams, variet piedalīties, lai piedzīvotu sistēmisko sakārtojumu pārsteidzošo norisi kā dalībnieks, bez tiešas iesaistes sakārtojumos.

Darbnīcās jūs variet sastapt vis dažādākos cilvēkus, ir dalībnieki, kuri apmeklē darbnīcas regulāri, ir tādi, kas atnāk tikai vienu reizi. Variet rēķināties, ka grupas dalībnieki darbnīcās mainās, tādēļ tā nekļūst par pastāvīgu ilgtermiņa attīstības grupu. Droši pievienojieties!

Tēmu loks, kuras tiek izskatītas šajās klientu darbnīcās ir visplašākais: attiecības ar partneri, vecākiem, bērniem, šķiršanās, mantojumu jautājumi, garīgās un fiziskās veselības aspekti, attiecības pašam ar sevi, krīzes, neskaidrības, emocionālas reakcijas, kas traucē pilnvērtīgi dzīvot. Ļoti aktuāli ir jautājumi, kas saistīti ar izdegšanu, kad ķermenis vienkārši saka – pietiek. Tāpat, šajās darbnīcās izskatām arī ar darbu un profesionālo dzīvi saistītus jautājumus, ja grupā ir šādi pieprasījumi.

Darbnīcai ir grupas darba formāts, kur vienas dienas ietvaros mēs izskatām 5-6 individuālos dalībnieku gadījumus.

Katra dalībnieka gadījums tiek izskatīts fasilitatora vadība, veidojot individuālu sistēmisko sakārtojumu konkrētā klienta problēmas izskatīšanai. Sistēmiskajos sakārtojumos tiek izmantoti aizvietotāji, par kuriem kļūst darbnīcas dalībnieki, lai gūtu priekšstatu par klienta situācijas atrisinājumu no sistēmiskā viedokļa. Klients, faktiski, ar sistēmiskā sakārtojuma palīdzību iegūst iespēju apskatīties uz savu risināmo jautājumu it kā no malas, kas bieži sniedz jaunas iespējas un vietu risinājumiem.

Dalībnieku skaits – līdz 13 cilvēkiem.

Tehniskā informācija: piesakoties, lūdzam norādīt darbnīcas datumu, kurā vēlaties piedalīties. Paskaidrojumā norādiet vai vēlaties savu klienta sakārtojumu, īsi aprakstiet tēmu. Norādiet arī vai esat ar mieru piedalīties darbnīcā kā dalībnieks, bez sava sakārtojuma, ja šāda iespēja nebūs. Dalība tiek apstiprināta katram atsevišķi, nepieciešamības gadījumā sazvanoties un izrunājot situāciju iepriekš. Ja jums pēc apstiprinājuma saņemšanas mainās plāni un dalība darbnīcā nav iespējama, mēs sagaidām, ka jūs savu dalību atceļat, rakstiski mums par to paziņojot epastā laicīgi.

Jautājumi & atbildes

Vai maksa ir vienāda ar un bez sava sakārtojuma?
Jā, maksa ir vienāda. Tas ir tādēļ, ka sakārtojumi ir grupas process, kurā ikviens no dalībniekiem saņem jaunas atziņas par sevi, ar vai bez sakārtojuma. Bieži, atziņas rodas dzirdot un piedzīvojot sakārtojumā kā aizvietotājam citu cilvēku dzīves situācijas.

Vai man noteikti jāpiesakās uz sakārtojumu?
Jā, mēs iesakām jums pieteikumā norādīt, ka jums noteikti nepieciešams sakārtojums, kā arī aprakstīt jūsu situāciju. Tas gan negarantē, ka jūs to noteikti saņemsiet. Sistēmiskie procesi ir pietiekami komplicēti un ne vienmēr tas, ka jūs esat nolēmis veikt sakārtojumu, jums nāks tiešām par labu. Ar vēlmi ir par maz, mēs vērojam cik un vai jums ir pieejams brīvs resurss izmaiņu veikšanai savā dzīvē. Mēs paturam sev tiesības jums atteikt sakārtojuma procesu.

Vai es varu pierakstīties uz visām darbnīcām, kas ir izsludinātas?
Droši. Jūs variet pieteikties uz visām darbnīcām, kas ir izsludinātas. Taču nav prātīgi katru reizi pierakstīties uz savu individuālo sakārtojumu. Tam vienkārši nav jēgas. Sakārtojumi ir process, kas rada impulsu pārmaiņām. Šīm pārmaiņām nepieciešams laiks un atbalsts. Cerēt, ka pierakstoties uz vairākiem sakārtojumiem pēc kārtas, jūs ar sakārtojumu procesu reizi mēnesī atrisināsiet visas savas iekrātās problēmas, nav prātīga doma. Ar sakārtojumu viss tikai sākas (nevis viss beidzas). Mēs jums piedāvātu citu pieeju – dalību kaut vai visās darbnīcās, kuru laikā jums ik pēc kāda laika būs iespēja veikt arī savu darbu.

Ko man darīt, ja man bail atklāties grupā?
Tad nevajag atklāties grupā. Sazinieties ar mums, lai sarunātu individuālu konsultāciju.

Vai es varu atnākt tikai uz savu sakārtojumu, nevis būt darbnīcā pilnu dienu?
Nē, jūs nevariet. Šādas iespējas nav. Šis ir grupa darba process un dalībnieki piedalās visu dienu. Vienīgais izņēmums, ir veselības stāvoklis, kas tiešām neļauj piedalīties pilnu dienu (iepriekš saskaņojam).

Dalības maksa: 100 eiro + PVN.

Klientu darbnīcas vada Iveta Apine, SCCR

Piesakoties, vēlamo darbnīcas datumu norādiet laukā “Ziņa”.

Pieteikties

Otrdienas vakaru sistēmiskās nodarbības

Esat laipni aicināti uz otrdienas vakaru atvērtajām sistēmiskajām nodarbībām ar Terēzi Riekstiņu!

Otrdienu vakariem ir sena tradīciju, vēl kopš mēs kā centrs uzsākām nodarbības Stabu ielas telpās. Pa šo laiku mēs esam piedzīvojuši daudzas pārmaiņas, mums ir pievienojušies mūsu centrā apmācīti sistēmiskie praktiķi, esam jaunās telpās Ģertrūdes ielā un labprāt dalīsimies savā jaunajā pieredzē un atziņās.

Otrdienu vakari ir lieliska iespēja tiem, kas vēlas:

 • izskatīt kādu savu individuālo gadījumu;
 • piedalīties kā aizvietotāji citu dalībnieku darbos;
 • atnākt iepzīties ar mums klātienē;
 • piedzīvot sistēmisko sakārtojumu, esot daļai no grupas.

Šis ir jaunas domas un sajūtas raisošs formāts, kas neprasa īpašu  iepriekšēju sagatavošanos. Otrdienas var kļūt par vietu, kur aizsākas vai turpinās jūsu ceļojums pretī savam iekšējam veselumam, tā var būt iespēja lielajā dzīves intensitātē atrast laiku, lai pabūtu ar sevi, kā arī, lai meklētu risinājumus situācijām, kuras jums ikdienas dzīvē sagādā sarežģījumus.

Tēmas, kuras bieži tiek risinātas sistēmisko sakārtojumu nodarbībās:

 • attiecības ar vecākiem, brāļiem un māsām;
 • attiecības ar partneri (vīru, sievu, draugu, draudzeni utt.);
 • attiecības ar bērniem, lieliem un maziem;
 • attiecības pašam ar sevi, ar savu ķermeni, prātu un dvēseli;
 • veselības jautājumi, izskatot simptomus ģimenes sistēmas ietvaros;
 • eksistenciāli jautājumi, kas saistīti ar dzīvī, nāvi, dažādām situācijām un pieredzēm.

Sistēmiskie sakārtojumi ir īstermiņa atbalsta metode, kas palīdz izprast esošo situāciju no lielāka, dzīvas sistēmas līmeņa skatpunkta. Ar sistēmisko sakārtojumu palīdzību iespējams atklāt dziļākos iemeslus mūsu šī brīža izaicinājumiem un grūtībām, kas sakņojas lielākā sistēmā. Tie notikumi, situācijas un pārdzīvojumi, ko nav izdevies pārdzīvot iepriekšējām paaudzēm, itkā “iespiežas” ģimenes sistēmas lauka atmiņā, veidojot savdabīgus enerģētiskus musturus. Mēs varam tos atklāt, iemācoties izpētīt un pieņemt mūsu sarežģījumus, tādējādi, piedzīvojot iekšējo izaugsmi. Tas ir ceļš uz apzinātību un pieaugšanu, darbietilpīgs, atbildīgs un patiesi skaists.

Nodarbību datumi 2024. gada pavasarī/vasarā: 28.maijs, 4.junijs, 11.jūnijs, 18.jūnijs.

Nodarbības notiek Ģertrūdes ielā 20, Rīgā no plkst. 18:00 līdz 21:00.

Nodarbības vada Systemic Constellations Center Riga konsultante Terēze Riekstiņa.

Dalības maksa: 50 eiro + PVN.

Piesakoties, vēlamo nodarbības datumu norādiet laukā “Ziņa”.

Pieteikties

Pētot organizācijas kultūru, septembris 2024

Organizācijas kultūra ietekmē ikvienu, kas saskaras ar organizāciju. Tā netiešā veidā rada vidi sasniegumiem vai, tieši pretēji, kavē veiksmīgu sadarbību un plānoto rezultātu sasniegšanu. Par organizācijas kultūru biznesa vidē tiek runāts ar vien biežāk. Šajā seminārā dalībniekiem būs iespēja uzzināt un piedzīvot sistēmisku skatījumu uz organizācijas kultūru, kas atklās jaunus aspektus un raisīs idejas organizācijas turpmākajai attīstībai.

Tēmas:

 • organizācijas kultūras redzamā un neredzamā daļa;
 • organizācijas kultūras ietekme uz pārmaiņām organizācijā;
 • organizācijas kultūras pētījums: kā tas noris un ko tas dod?
 • praktiskā daļa: savas organizācijas kultūras izpēte ar sistēmisko metožu palīdzību.

Mērķauditorija: organizāciju vadītāji un HR speciālisti, kuri vēlas labāk izprast savas organizācijas kultūru un veidus, kā to izpētīt un transformēt.

Apmācību norise: 12. un 13. septembris 2024, plkst. 10:00 – 16:00. Pusdienas pārtraukums no 13:00 līdz 14:00.

Apmācību izmaksas: 350 eiro + PVN. Atlaide tiek piemērota, ja semināru apmeklē vairāki dalībnieki no vienas organizācijas.

Vadītāji: Iveta Apine un Maija Dobele.

Pieteikties

Vasaras retrīts Ziemeļkurzemē 2024

Tiem, kas vēlas piedzīvot sistēmisko sakārtojumu atklāsmes un atziņas, kā katru gadu, vasarā piedāvājam izbraukuma retrītu Ziemļkurzemes mežos. Retrīts piemērots ikvienam, kurš meklē iespēju atgūt lielāku iekšēju veselumu un satikt sevi no jauna. Meklēsim veidus, kā piedzīvot lielāku klātbūtni, risinot savus sarežģījumus attiecībās, ģimenes sistēmā, veselības jautājumus, darba un karjeras griezumā. Meklēsim un iekļausim zaudēto, veidojot attiecības ar sevi un sev tuvajiem, dziedinot ķermeni, prātu un dvēseli. Strādāsim ar sistēmiskajiem sakārtojumiem, kā arī izmantojot dabas piedāvātās iespējas.

Šeit 2024. gada vasaras datumi:

 • 29. – 30. jūnijs. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta;
 • 20. – 21. jūlijs. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta (šī retrīta tēma: attiecības pārī – mīlestība, izaugsme, izmaiņas, pāris un bērni, pāris un partneru vecāki);
 • 10. – 11. augusts. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta.
Laipni aicināti gan tie, kuri jau ir pazīstami ar sistēmisko sakārtojumu metodi, gan tie, kas vēlas uzzināt un piedzīvot to praktiski pirmo reizi. Strādāsim nojumē brīvā dabā neatkarīgi no laika apstākļiem, meža vidū. Nakšņošana kempinga tipa mājiņās ar nodrošinātu ēdināšanu. Pasākuma norises vieta un detalizētāka informācija tiks nosūtīta retrīta dalībniekiem, kuri pieteikušies un veikuši pilnu apmaksu.
Dalībnieku skaits ierobežots – 12 cilvēki.
Dalības maksa par divu dienu semināru, ēdināšanu un izmitināšanu 380 eiro + PVN. Pāriem piedāvājam atlaidi.
Retrītu vada Iveta Apine un Normunds Apinis
Vairāk informācijas rakstot mums info@constellationsriga.lv.
Pieteikties

Pieteikties  info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887

  Rezervēt grāmatu


   info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887