fbpx
4. March, 2020Lasīšanas laiks: ~ 2 min. 52 s

Apsveicam mūsu pirmo organizāciju meistara līmeņa apmācību programmas abslovētājus!

Ko mēs mācām tiem, kuri ir pazīstami ar organizāciju sistēmiskajiem sakārtojumiem?

Tiem, kuri jau pārzina metodi un kam ir pieredze darbā ar organizācijām? Kas beiguši organizāciju bāzes apmācības?

Vienkārši sakot, tikai tad, kad vairs nav jāpierāda sev un citiem, ka mēs zinām, var sākties darbs pie dziļas izpratnes un pašiem pie sevis, kā instrumenta, kurš rada pārmaiņas, balstītas sistēmiskā izpratnē.

Šī ir pirmā grupa, kas turpināja padziļināt savas iemaņas darbā ar organizācijām, kā dzīvām sistēmā. Un tas prasa drosmi, atļauties pateikt “JĀ” šai jaunajai pieredzei. Atļauties izkāpt no sava komforta, lai varētu atvērties jaunajam. Atļauties apšaubīt, no jauna nezināt, kļūdīties un augt. Tas ir īpaši grūti, ja mēs jau esam kādā jomā kautko sasnieguši, ja vairs neesam pavisam iesācēji! Meistara līmeņa apmācības ir brīdis, kad jāsāk peldēt patstāvīgi. Vairs nav tik daudz gatavu atbilžu uz jautājumiem – ko man tagad darīt. Vairs nav formulu. Tās jāsāk radīt pašiem. Tieši šis radīšanas process ļauj ieraudzīt un pieņemt arī pašam savus sistēmiskos paternus. Daudz mums bija pārsteigumu, atklāsmju un patiesas, atvērtas pieredzes.

Šeit būtiskākās iemaņas, kuras apguvuši deviņi organizāciju sistēmiskā darba fasilitatori, kas tās turpmāk pielietos, konsultējot organizāciju klientus vai veicot vadītāja/HR darbu, esošo organizāciju ietvaros:

  • sistēmiskā darba, sistēmisko sakārtojumu un sistēmisko konsultāciju esence;
  • akārtojumi par sabiedrības tēmām;
  • dažādas sakārtojumu formas;
  • prasmīga sekojošu konceptu lietošana: potenciāls, transformācija, plānotā un tuvojošā nākotne;
  • testu un intervenču prasmīga veikšana sakārtojumu procesā;
  • apziņas paplašināšana un sevis kā instrumenta izmantošana
  • sevis kā instrumenta izmantošana, lai atmodinātu sistēmisko apzināšanos organizāciju kontekstā
  • sistēm-fenomenoloģiskās pieejas prasmīga izmantošana, lai izprastu un izskaidrotu organizāciju fenomenu no sistēmiskā viedokļa.

Paldies mūsu apmācību dalībniekiem par patiesu aizrautību, drosmi un uzticēšanos. Paldies mūsu sadarbības partneriem Berta Helingera Nīderlandes institūtam un īpaši tās direktorei un līdzīpašniecei Barbarai Hoogenboom par uzticēšanos, sadarbību, iespēju kopradīt, pētīt un testēt. Pielikumā, dažas bildes. Un visiem, kurus ieinteresēja apgūt ko līdzīgu man ir divas ziņas – viena laba un viena ne tik laba. Labā ziņa – jums ir iespēja sākt ar bāzes kursu, kurš sākas jau marta beigās. Sliktā ziņa – nakamais meistara līmeņa kurss tik drīz nebūs. Iespējams, ka pēc diviem vai trim gadiem. Pa šo laiku, priecāsimies par dzīvi un pielietosim savas jau apgūtās iemaņas. Kā teica kāda no dalībniecēm, tie sakrātie riekstiņi jāapēd 🙂

Ar lielu pateicību jums visiem,
Iveta Apine
Systemic Constellations Center Riga vadītāja un programmas pasniedzēja

Pieteikties


info@constellationsriga.lv +371 27448888

Rezervēt grāmatu


info@constellationsriga.lv +371 27448888