fbpx

Attiecību peripētijas: no satikšanās uz briedumu partnerattiecībās

Uz šo semināru aicināts ikviens, kuram aktuāli gūt risinājumus savā partnerattiecību situācijā. Daži no jautājumiem, kuri bieži ir aktuāli semināru dalībniekiem:

  • Kā veidot ilgtermiņa attiecības, kāda loma tājās ir mīlestībai? Kā saglabāt attiecības laika gaitā?
  • Ko iesākt, kad mīlestība ir beigusies? Kā dzīvot pēc šķiršanās, lai nebūtu nožēlas, ilgu, pretenziju? Kā pabeigt attiecības?
  • Kā veidot attiecības, ja ir bērni no iepriekšējām attiecībām? Kā veidot nākamās attiecības?
  • Kā risināt krīzes situācijas pāra attiecībās? Fiziskās, garīgās veselības krīze. Materiālā krīze. Eksistencialā krīze.
  • Mīlas trīsstīri un attiecību drāmas. Emocionālie kāpumi un kritumi. Kā stabilizēt un risināt?
  • Ko darīt, ja vecāku ietekme uz pāra attiecībām ir pārāk liela? Kā risināt konfliktus ar partnera ģimeni un radiniekiem.

Tēmas, kuras izskatīsim, balstoties uz dalībnieku individuāliem sistēmiskajiem sakārtojumiem:

– attiecību veidošana pārī;
– pāru attiecību posmi;
– ekspektācijas un realitāte;
– no mīlestības uz savstarpēju uzticēšanos un sadarbību;
– pāra kopējais lauks un jaunas ģimenes sistēmas veidošanās,
– bērnu dzimšana un ar to saistītie izaicinājumi,
– atdalīšanās no izcelsmes ģimenēm un attiecību pārkārtošanās,
– attiecību pabeigšana, šķiršanās, jauns sākums.

Mēs strādāsim ļoti praktiski. Būs iespēja saņemt savu individuālo sistēmisko sakārtojumu, saistībā ar partnerattiecību jautājumu, būs jautājumu un atbilžu sesijas, būs iespēja strādāt nelielās grupās. Šī semināra sērija ir radīta, lai dalībniekiem būtu droša vide, kur runāt par sev būtiskām lietām saistībā ar partnerattiecībām, gūt dziļāku izpratni par sevi un saviem sistēmiskajiem paterniem attiecībās, piedzīvot izmaiņas.

Semināru vada: Iveta Apine, Normunds Apinis.

Norise: 3. -4. septembris, plkst. 10:00 – 17:00 abas dienas

Dalības maksa: 250 eiro + PVN

 

Pieteikties

Individuālas sistēmiskās konsultācijas

Ir brīži, kas dalība sistēmisko sakārtojumu grupā, nav piemērotākais risinājums. Tad noteikti varam jums ieteikt individuālās sistēmiskās konsultācijas. Pieredze rāda, ka sistēmiskās konsultācijas ir piemērots dažādu jautājumu risināšanai ar sistēmisko pieeju: partnerattiecību sarežģījumi, grūtības attiecībās ar bērniem, grūtības attiecībās ar vecākiem, dažādas ar veselību saistītas situācijas, kā arī dzīvībai bīstamu slimīgu situācijās; tāpat, sarežģījumi, kas saistīti ar darbu, karjeru, biznesa situācijām.

Individuālā sistēmiskā konsultācija norisinās līdz 1,5 stundai. Mēs izmanojam dažādas sistēmiskās metodes, kas piemērotas individuālam darbam. Bieži izmantota tehnika individuālajās konsultācijās ir darbs ar sistēmiskajām figūriņām, kā arī sistēmiskās meditācijas. Šim darbam nav nekādu priekšnoteikumu un īpašu sagatavošanos – savā veidā, tā ir koprade labam risinājumam priekš klienta.

 

Pieteikties

Pieteikties


info@constellationsriga.lv +371 27448888

Rezervēt grāmatu


info@constellationsriga.lv +371 27448888