fbpx

Ģimenes sistēmisko sakārtojumu darbnīcu datumi 2020

Ģimenes sistēmisko konstelāciju (sakārtojumu) darbnīcas ir piemērotas ikvienam, kuru interesē savas dzīves kvalitātes uzlabošana. Uz šīm darbnīcām nāk tiešām dažādi cilvēki. Gan tie, kas jau ir pazīstami ar sistēmisko pieeju terapeitiskā vai pašattīstības kontekstā, gan tie, kam nav ne jausmas par šo metodi un pieeju, kā arī nav skaidras izpratnes par to, ko viņi vēlas.

Ģimenes sistēmisko sakārtojumu darbnīcas ir demokrātisks un drošs veids, lai risinātu situācijas saistībā ar sarežģījumiem partnerattiecībās, savām attiecībām ar vecākiem, attiecībām ar bērniem (tai skaitā, uzvedības, veselības jautājumi), veselības simptomiem, dažādām neskaidrām situācijām, kurām it tendence atkārtoties cilvēku dzīvēs. Šīs darbnīcas ir bijušas sākums un pamats iekšējās izaugsmes procesam daudziem to dalībniekiem. Un mūs nebeidz pārsteigt neskaitāmie veidi, kā cilvēki spēj mainīties un ka mainās viņu dzīves, piedzīvojot pārsteidzošos ģimenes sistēmisko sakārtojumu inciētos procesus. Ģimenes sistēmiskie sakārtojumi dod labu rezultātu arī kombinācijā ar ilgtermiņa terapiju.

Mazliet par mūsu pieeju sistēmiskajam darbam un sakārtojumu metodei:

  • šī ir iespēja tiešām ikvienam interesentam atnākt un piedalīties sistēmisko sakārtojumu procesā; pie mums nāk gan veci, gan jauni; vīrieši un sievietes; cilvēki, kuri nejauši ir šeit “trāpijuši”, kuriem ieteikuši paziņas un kuri paši mērķtiecīgi ir meklējuši risinājumus savā dzīvē;
  • šīs darbnīcas ir vieta, kur klienti var saņemt savus individuālos sistēmiskos sakārtojumu par viņiem būtiskiem jautājumiem dzīvē; dalībniekiem ir iespēja piedalīties kā klientam vai aizvietotājam citu dalībnieku sakārtojumos;
  • vienā darbnīcā mēs parasti paspējam veikt 4-5 individuālos procesus; grupas lielums 7 – 10 cilvēki; ne visi saņem savu individuālo darbu; mēdz gadīties, ka aizvietotāji citu cilvēku procesos iegūst tikpat daudz kā klienti, kuri saņēmuši savu sakārtojumu;
  • mēs neatbalstām iepriekšēju pieteikšanos uz savu sakārtojumu pirms darbnīcas, izņemot gadījumus, kad klientiem ir nopietni veselības simptomi vai smagi sarežģījumi ar nepilngadīgiem bērniem;
Tas tādēļ, ka mēs dodam prioritāti grupas kopējam procesam pretstatā individuālajiem risinājumiem; mēs skatamies uz sistēmisko sakārtojumu procesu, kas noris darbnīcā, kā uz iespēju katram radīt kustību pretī dzīvei un to nevar iepriekš izplānot vai pasūtīt, kā veikalā. Individuālām, neatliekamamām situācijām ir piemērotas individuālās konsultācijas, uz kurām iespējams pieteikties, sazinoties ar mums.

Mēs ar prieku vērojam izmaiņas un izaugsmi mūsu klientu dzīvēs un darbā; tas ir milzīgs gandarījums un pagodinājums, būt par mazu daļiņu šajā iekšējo pārmaiņu procesā; mēs ļoti novērtējam uzticēšanās un atvērtības pilno atmosfēru, kuru mums kopīgi izdodas radīt.

Bieži sastopamas ģimenes sistēmisko darbnīcu tēmas:

– attiecības ar māti, ar tēvu, brāļiem un māsām, vecvecākiem;
– attiecības ar bērniem, maziem vai jau pieaugušiem, viņu partneriem;
– partnerattiecības; sarežģītas ģimenes sistēmas (vairāki vīri un sievas, bērni no iepriekšējām attiecībām);
– atkārtojušās situācijas, kurās nevar atrast risinājumu; ilgstošas neskaidrības; sarežģījumi saistībā ar atkarībām, līdzatkarībām, dzīvībai bīstamām situācijām, traumām un to sekām;
– ar veselību saistīti simptomi (depresija, veģetatīvā distonija, galvas, muguras sāpes, u.c.)
– ar darbu un karjeru saistītas situācijas, saspīlētas attiecības;
– savu mērķu, šķēršļu, resursu apzināšana.

Metodes, ar kurām mēs strādājam: ģimenes sistēmisko konstelāciju (sakārtojumu) metode; strukturālie sakārtojumi; darbs ar iekšējām daļām vai ego stāvokļiem; sistēmiskais koučings (pēc nepieciešamības).

Atvērtās ģimenes sistēmiskās darbnīcas 2020. gadā (iespēja pieteikties uz vienu vai vairākām) notiks sekojošos datumos. Aicinām pieteikties laicīgi, jo darbnīcās vietu skaits ir ierobežots. Dalība tiek apstiprināta, pēc apmaksas veikšanas.

15. februāris, no 10:00 līdz 17:00

25. marts, no 10:00 līdz 17:00, Zoom vidē!

15. aprīlis, no 10:00 līdz 17:00

14. maijs, no 10:00 līdz 17:00.

Dalības maksa: 70 eiro + PVN (kopā 84,70 eiro).

Lai veiktu apmaksu, lūdzu, reģistrējieties darbnīcai šajā lapā vai rakstot mums uz epastu info@constellationsriga.lv

Pieteikties

Individuālas sistēmiskās konsultācijas

Ir brīži, kas dalība sistēmisko sakārtojumu grupā, nav piemērotākais risinājums. Tad noteikti varam jums ieteikt individuālās sistēmiskās konsultācijas. Pieredze rāda, ka sistēmiskās konsultācijas ir piemērots dažādu jautājumu risināšanai ar sistēmisko pieeju: partnerattiecību sarežģījumi, grūtības attiecībās ar bērniem, grūtības attiecībās ar vecākiem, dažādas ar veselību saistītas situācijas, kā arī dzīvībai bīstamu slimīgu situācijās; tāpat, sarežģījumi, kas saistīti ar darbu, karjeru, biznesa situācijām.

Individuālā sistēmiskā konsultācija norisinās līdz 1,5 stundai. Mēs izmanojam dažādas sistēmiskās metodes, kas piemērotas individuālam darbam. Bieži izmantota tehnika individuālajās konsultācijās ir darbs ar sistēmiskajām figūriņām, kā arī sistēmiskās meditācijas. Šim darbam nav nekādu priekšnoteikumu un īpašu sagatavošanos – savā veidā, tā ir koprada labam risinājumam priekš klienta.

Pieteikties

Pieteikties


info@constellationsriga.lv +371 27448888

Rezervēt grāmatu


info@constellationsriga.lv +371 27448888