fbpx

Vasaras retrīts Ziemeļkurzemē 2024

Tiem, kas vēlas piedzīvot sistēmisko sakārtojumu atklāsmes un atziņas, kā katru gadu, vasarā piedāvājam izbraukuma retrītu Ziemļkurzemes mežos. Retrīts piemērots ikvienam, kurš meklē iespēju atgūt lielāku iekšēju veselumu un satikt sevi no jauna. Meklēsim veidus, kā piedzīvot lielāku klātbūtni, risinot savus sarežģījumus attiecībās, ģimenes sistēmā, veselības jautājumus, darba un karjeras griezumā. Meklēsim un iekļausim zaudēto, veidojot attiecības ar sevi un sev tuvajiem, dziedinot ķermeni, prātu un dvēseli. Strādāsim ar sistēmiskajiem sakārtojumiem, kā arī izmantojot dabas piedāvātās iespējas.

Šeit 2024. gada vasaras datumi:

  • 29. – 30. jūnijs. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta;
  • 20. – 21. jūlijs. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta;
  • 10. – 11. augusts. Spiediet PIETEIKTIES, aiz šī apraksta.
Laipni aicināti gan tie, kuri jau ir pazīstami ar sistēmisko sakārtojumu metodi, gan tie, kas vēlas uzzināt un piedzīvot to praktiski pirmo reizi. Strādāsim nojumē brīvā dabā neatkarīgi no laika apstākļiem, meža vidū. Nakšņošana kempinga tipa mājiņās ar nodrošinātu ēdināšanu. Pasākuma norises vieta un detalizētāka informācija tiks nosūtīta retrīta dalībniekiem, kuri pieteikušies un veikuši pilnu apmaksu.
Dalībnieku skaits ierobežots – 12 cilvēki.
Dalības maksa par divu dienu semināru, ēdināšanu un izmitināšanu 380 eiro + PVN. Pāriem piedāvājam atlaidi.
Retrītu vada Iveta Apine un Normunds Apinis
Vairāk informācijas rakstot mums info@constellationsriga.lv.
Pieteikties

Pieteikties    info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887

    Rezervēt grāmatu


      info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887