fbpx
6. December, 2023Lasīšanas laiks: ~ 1 min. 41 s

Grāmata “Organizācijas kultūra sistēmiskā skatījumā”

Šī gada noslēgumā esam izdevuši jaunu grāmatu:

Ivetas Apines un Maijas Dobeles sarakstīto “Organizāciju kultūra sistēmiskā skatījumā.”

Šī grāmata tapusi, apkopojot sistēmisko metodoloģiju, kuru autores ir izmantojušas organizāciju kultūras pētījumos dažādās organizācijās. Tas ir praktisks materiāls organizāciju vadītājiem, īpašniekiem un cilvēkresursu profesionāļiem, kuriem rūp biznesu, cilvēku un organizāciju kultūras ilgtermiņa attīstība.

Pieredze rāda, ka organizācijas kultūras maiņu vislabāk ir sākt ar izpēti. To visefektīvāk ir veikt, piesaistot ārējos konsultantus. Tas ir pārsteidzošikatrs organizācijā piedzīvo kultūru “uz savas ādas”, katrs iegulda tās veidošanā un katru ietekmē tās kopums. Tāpat, gan darbiniekiem, gan dažāda līmeņa vadītājiem un dažādu jomu līderiem, ir redzējums, kā uzlabot organizācijas kultūru. Taču bieži vēlamie uzlabojumi atduras un iesprūst savstarpējās komunikācijas problēmās un dažādu veidu varas spēlēs.

Grāmatā konsultanti piedāvā ļoti praktisku skatījumu par to, kā veikt organizācijas kultūras pētījumu, pētot to kā vienotu veselumu. Savukārt, tie, kuru uzdevumos ietilpst organizācijas vadība un attīstība, atradīs šeit jaunas idejas un skatījumu savam darbam. Ja jūs interesē tēma un gribat uzzināt vairāk, aicinām jūs reģistrēties darbnīcai par organizācijas kultūras izpēti, kas notiks 2024. gada 17. – 18. janvārī. Vairāk informācijas šeit. Savukārt grāmatu iespējams pasūtīt šeit.

Būsim priecīgi, ja dalīsieties ar mums savās pārdomās un komentāros pēc grāmatas izlasīšanas. Un, ja jūs interesē kultūras izpēte jūsu organizācijā, sazinieties ar mums, rakstot uz epastu info@constellationsriga.lv

Pieteikties    info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887

    Rezervēt grāmatu


      info@constellationsriga.lv Terēze Riekstiņa, koordinatore +371 29269931; Normunds Apinis, vadītājs +371 20878887